מוצרים בסל הקניות

..................................................

מוצרים חדשים באתר
..................................................
מ
בצעים באתר

..................................................מטרת החברה הוא ייצור סאונד מוזיקה מדהים. הרעיון מאוד פשוט, ואנחנו מאמינים שאנחנו עושים אותו בצורה טובה למדי. מוזיקה ממלאת תפקיד וזמן עצום בחיינו, והמשימה שלנו היא להראות לאנשים שאוהבים מוזיקה כמה שונה יהיה להם לשמוע את השירים האהובים עליהם במערכות שמע שהונדסו ועוצבו במומחיות. 
רוי גנדי היה עובד עבור חברת  Ford כעורך טכני, אבל את רוב זמנו הפנוי בילה בהתקנת ציוד Hi Fi  לחברים קרובים ובניית רמקולים בביתו. כשגילה שנדרש לו זמן מגוחך לתקן פטיפונים ישנים שנזרקו, הוא החל למכור אותם, ומתוך תסכול ותחושה חזקה שהוא יכול לייצר מכשיר יותר טוב, כך נוצר מכשיר הפטיפון הראשון של החברה. הוא צירף שותף וביחד הקימו את החברה ששמה הורכב מראשי התיבות של שני מייסדיה (Tony RElph, Roy GAndy) Rega.
Proac היא חברה לייצור רמקולים high-end בריטית, שבגאווה גדולה מייצרת את מוצריה באנגליה. אנחנו לא מייצרים רמקולים זולים ובוודאי לא להפיק צלילים זולים. לשמחתנו, יש אלפים רבים של אודיופילים בעולם שמסכימים עם הפילוסופיה שלנו.
ברוכים הבאים לLehmann audio  , אנו מפתחים ומפיצים מוצרי אודיו  high-end לדרישת חובבי מוסיקה ולמשתמשים מקצועיים.
החברה נוסדה בשנת 1988 על ידי הסטודנט הצעיר להנדסת אודיו, נורברט להמן, בקלן, גרמניה. אצלנו, התשוקה לפרטים הקטנים, הפך את הייצור שלנו לאחד האהובים בעולם כולו, בזכות האיכות. קו מוצרי Lehmann audio . Made in Germany .
 Audio Noteהיא חברה אנגלית שמייצרת מוצרי אודיו משובחים ביותר. משתמשת בטכנולוגיה הזמינה הטובה ביותר והרכיבים האיכותיים ביותר. מתגאים בהיותם היצרן האירופי הגדול ביותר של  HI END  עם רשת הפצה עולמית.
חברת Mordaunt-Short הוקמה ב- 1967, ואחראית לייצור רמקולים מהמשובחים בעולם. ניתן למצוא את המהות של Mordaunt-Short בכל רמקול שאנו מייצרים. אנו גאים במורשת שלנו, אחד ממותגי הרמקולים המפותחים באנגליה מהיחידים שנותרו. החברה עובדת בחיפוש תמידי אחר טכנולוגיות חדשות במטרה לקחת אותך הכי קרוב שאפשר למוזיקה שאתה אוהב. המשאב הכי חשוב שיש לנו, הם האנשים שעובדים בשבילנו. עם צוות מסור של עשרה מהנדסים ומרכז מחקר ייעודי ומרכז פיתוח בלונדון, Mordaunt-Short נהנית מהמשאבים הכי טובים בתעשייה.
 
מה שהחל לפני 20 שנה כ"תשוקה לאודיו" של תומס שו, הפך לחברה עם לקוחות בכל רחבי העולם. המוזיקאי המוכשר והמיומן תומאס שו בנה את הפטיפון הראשון של בשנת 1985, וחוץ מהתשוקה שלו, הוא נעזר גם בכישוריו והיכרותו עם חומרים, בנייה ופיתוח רעיונות. גולת הכותרת המיוחדת שמעידה על התחביב היא המצגת של  " פרס אוזן הזהב 2001 
החברה נוסדה ב1974, מתוך האהבה הגדולה למוזיקה של המייסד ג'ון פארלו, שעוד עבד זמנו באולפנים עם דיוויד בואי והפינק פלויד. הרבה השתנה ב-37 שנים שעברו מאז, אבל האזנה ל Hi Fi  איכותי עדיין מצמררת אותנו. התמקדות החברה הייתה ונשארה – תענוגות האוזניים, אם אפשר לומר כך.
כל הזכויות שמורות © האתר מאובטח באמצעות SSL 2048bit  ותקן PCI   |   חנות וירטואלית